Wyceny nieruchomości i usługi projektowe

Ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam kompleksowo realizować powierzone przez Państwa zlecenia. Wykonujemy wyceny nieruchomości, projekty domów, opracowujemy kosztorysy budowlane i charakterystyki energetyczne, oferujemy nadzór budowlany i świadczymy doradztwo inwestycyjne.

Projekty domów i wyceny nieruchomości

Wykonujemy projekty budowlane. Specjalnością naszej firmy są: wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, nieruchomości rolnych, leśnych i lokali. Dodatkowo wykonujemy podziały techniczne budynków wraz z uzyskaniem zaświadczenia o samodzielności lokali w obrębie budynku.

Wyceny nieruchomości, projekty architektoniczno - budowlane i więcej

Od projektów domów po wyceny nieruchomości, kosztorysy, nadzór budowlany czy doradztwo inwestycyjne!
Skontaktuj się z nami

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej!

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, podejmujecie Państwo decyzję o współpracy z ekspertami i architektami, którzy już od dwóch dekad z powodzeniem działają na rynku nieruchomości. Ta wiedza oraz doświadczenie zdobywane latami, pozwoliły nam przygotować dla Państwa kompleksową ofertę. Zajmujemy się bowiem nie tylko obsługą i wyceną nieruchomości. Oferta naszej firmy z Lubaczowa to także doradztwo inwestycyjne, opracowywanie podziałów budynków na samodzielne lokale, opracowywanie ocen i orzeczeń technicznych budynków, a także wykonywanie projektów i kosztorysów budowlanych w naszym biurze projektowym.

Oprócz szerokiej oferty dbamy również o to, aby każdy z klientów w bezproblemowy i sprawny sposób zawsze otrzymał oczekiwaną przez siebie pomoc. Zwracamy uwagę na każdy szczegół współpracy z Państwem oraz jesteśmy gotowi, by dostosować się do Państwa oczekiwań.

Poniżej oraz w innych miejscach naszej strony internetowej odnajdziecie Państwo przykładowe wykonania naszego biura projektowego, szczegóły usług oraz wiele innych, przydatnych informacji na temat naszej działalności. Zachęcamy do zapoznawania się z tym, co dla Państwa przygotowaliśmy.

Cenimex – agencja nieruchomości i architekci z Lubaczowa, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę i usługi, takie jak: wykonywanie projektów i kosztorysów budowlanych, sporządzanie wycen nieruchomości, wykonywanie projektów architektoniczno-budowlanych, opracowywanie ocen i orzeczeń technicznych budynków, przeprowadzanie podziałów budynków na samodzielne lokale oraz inne działania z szeroko rozumianego doradztwa inwestycyjnego. Zapraszamy serdecznie.

Nasze usługi